به بهانه ی ده سالگی عصر حجر

این روزها که روزهای تنهایی ماست، مدام به بهانه هایی چنگ می زنیم که به یادمان آورد که تنها ایم. و تنهایی سرود روزانه ای ست که هر بار از حنجره ی زخمی یکی مان سر داده می شود. ده سال پیش در چنین روزی

/ 13 نظر / 87 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ادبیات ما

شماره هجدهم ماهنامه «ادبیات ما» به روز شد پرونده‌ای برای بهومیل هرابل: مروری بر آثار و زندگی‌ای این نویسنده-برگردان: فریبرز نریمانی نگاهی به «تنهایی پرهیاهو» با ترجمه پرویز دوائی- مجتبا صولت‌پور، آرش معدنی‌پور گفت‌وگوی کوتاهی با پونه ابدالی-داوود آتش‌بیک مروری بر ادبیات اینترنتی و نگاهی به رمان «قطار ساعت 10 به لندن»-سینا حشمدار نگاهی به رمان «خنده را از من بگیر» نوشته جواد ماه‌زاده-سینا حشمدار تاملی بر داستان «کفتر چاهی» از مجموعه «دو کام حبس» نوشته «مریم منصوری»-علی رشوند شعری از «پراوین کومار»-برگردان: ملیحه بهارلو سروده‌هایی از شیرکوه بیکس- مقدمه و برگردان: بابک صحرانورد بحث‌هایی دنباله دار پیرامون ریشه‌های واژگان پارسی و سیر تحولات زبان پارسی در تاریخ و چندین شعر و داستان از شاعران و نویسنده جوان منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان هستیم «ادبیات ما»

سجاد جهانشاهی

سلام رضا جان نمی دانم بین تو و کرمان ما چه گذشت که از حافظه ات پاکش کردی نمی دانم بین این رزوزهایت وآن روزهایت چه اتفاقی رخ داده که جلوی من با هم جفت نمیشوند دیگر/رضا از عصر حجر شناختمت و این ادامه ای شد برای آن همه رابطه ی گاها جست و گریخته/ اگر هنوز هم هست تو را به آنچه که خودت می دانی بیا و ببین که منتظرتم ....

محمد مرادی نصاری

سلام وبلاگم با یک رباعی به روز است یا حق... خواستی تبادل لینک کنیم دوست...

مرتضی عابدپور لنگرودی

سلام. ---- این بغض را بادست بی رحم خودت تکثیر کن هر جور میخواهی غزل های مرا تفسیر کن بگذار تا رویای دامادی بماند در سرم . . ---- منتظرنقد شما هستم. موفق باشید.

مرتضی عابدپور لنگرودی

سلام. ---- این بغض را بادست بی رحم خودت تکثیر کن هر جور میخواهی غزل های مرا تفسیر کن بگذار تا رویای دامادی بماند در سرم . . ---- منتظرنقد شما هستم. موفق باشید.

داوود مالکی

سلام دوست من وبلاگم با شعری تازه بروز شد هشتمین شماره نشریه تخصصی بروز شد با مهر داوود مالکی

سارا درستي

سلام بزرگوار! با احترام به خوانش شعرم دعوتين! [گل]